Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 62

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Москва 62 до 30/03/2019 по парних (крім 22-30/03/2019), при двох непарних 28,30,2 25:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 10:03
Новий Буг 11:36 11:38
Казанка 12:07 12:12
Долинська 12:44 13:04
Знам'янка-Пас. 14:19 14:49
Фундукліївка 15:33 15:35
Кам'янка 15:50 15:52
Ім.тараса Шевченка 16:13 16:37
Черкаси 17:14 17:20
Золотоноша-1 17:54 17:56
Драбове-Барятинське 18:31 18:33
Гребінка 18:57 19:17
Пирятин 19:35 19:38
Прилуки 20:26 20:48
Ічня 21:34 21:36
Бахмач-Пас. 22:38 22:58
Конотоп-Пас. 23:22 23:28
Терещенська 00:26 00:28
Хутір-Михайлівський 01:07 01:13
Зернове 01:31 02:21
Брянськ-Орловськ 04:51 05:41
Москва-Київська 11:12

Розклад у зворотньому напрямку