Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 127

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ковель 127 1,11,13,15/11/2018 22:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 15:17
Люботин 15:51 15:53
Полтава-Півд. 17:31 18:01
Нові Санжари 18:43 18:45
Ліщинівка 19:01 19:03
Кобеляки 19:21 19:23
Козельщина 19:45 19:47
Галещина 19:59 20:01
Кременчук-Пас. 20:40 21:10
Павлиш 21:48 21:50
Користівка 22:18 22:20
Знам'янка-Пас. 22:50 23:13
Ім.тараса Шевченка 00:28 00:33
Городище 01:16 01:18
Корсунь 01:37 01:39
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:46 05:13
Бердичів 05:41 05:43
Чуднів-Волинськ. 06:16 06:18
Печанівка 06:39 06:41
Полонне 07:01 07:03
Шепетівка 07:36 07:40
Славута-1 08:03 08:05
Кривин 08:19 08:21
Острог 08:37 08:39
Здолбунів-Пас. 09:00 09:30
Рівне 09:46 09:58
Ковель-Пас. 14:07

Розклад у зворотньому напрямку