Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 793

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рівне 793 з 28/10/2018 щоденно 6:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 08:03
Фастів-1 09:09 09:11
Попільня 09:40 09:42
Бердичів 10:51 10:53
Чуднів-Волинськ. 11:21 11:23
Печанівка 11:42 11:44
Миропіль 11:52 11:54
Понінка 12:03 12:05
Полонне 12:09 12:11
Шепетівка 12:39 12:52
Славута-1 13:13 13:15
Кривин 13:27 13:29
Острог 13:44 13:46
Здолбунів-Пас. 14:07 14:10
Рівне 14:28

Розклад у зворотньому напрямку