Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 29

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 29 з 28/10/2018 щоденно 12:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 22:01
Мукачево 23:18 23:20
Воловець 00:14 00:16
Львів 02:51 03:11
Шепетівка 06:19 06:21
Чуднів-Волинськ. 07:36 07:38
Бердичів 08:10 08:12
Київ-Пас. 10:17

Розклад у зворотньому напрямку