Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 29/10-7/12/2018 по непарних (крім 7-29/11/2018), при двох непарних 27,29,1 24:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Голоби 10:44 10:47
Рожище 11:12 11:14
Ківерці 11:29 11:52
Луцьк 12:09 12:34
Ківерці 12:50 12:52
Рівне 13:44 13:52
Здолбунів-Пас. 14:06 14:22
Острог 14:46 14:48
Кривин 15:04 15:06
Славута-1 15:20 15:22
Шепетівка 15:45 15:49
Полонне 16:21 16:23
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинськ. 17:06 17:08
Бердичів 17:42 17:44
Козятин-1 18:12 18:37
Біла Церква 20:28 20:30
Миронівка 21:24 21:26
Корсунь 21:54 21:56
Городище 22:15 22:17
Ім.тараса Шевченка 22:57 23:46
Фундукліївка 00:17 00:19
Знам'янка-Пас. 01:02 01:05
Олександрія 01:41 01:43
П'ятихатки 03:00 03:02
Верхівцеве 03:47 03:49
Кам'янське-Пас. 04:15 04:17
Дніпро-Головний 04:50 05:19
Синельникове-1 06:14 06:16
Запоріжжя-1 07:14 07:20
Мелітополь-Пас. 09:07 09:29
Якимівка 09:53 09:55
Партизани 10:34 10:36
Новоолексіївка 10:50

Розклад у зворотньому напрямку