Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 29

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 29 з 28/10/2018 щоденно 12:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:08
Бердичів 23:36 23:38
Чуднів-Волинськ. 00:04 00:06
Шепетівка 01:03 01:05
Львів 04:01 04:27
Воловець 07:10 07:12
Мукачево 08:05 08:09
Ужгород 09:20

Розклад у зворотньому напрямку