Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 794

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Київ 794 з 28/10/2018 щоденно 6:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 15:05
Здолбунів-Пас. 15:19 15:23
Острог 15:46 15:48
Кривин 16:02 16:04
Славута-1 16:16 16:18
Шепетівка 16:40 16:52
Полонне 17:22 17:24
Понінка 17:30 17:32
Миропіль 17:43 17:45
Печанівка 17:54 17:56
Чуднів-Волинськ. 18:15 18:17
Бердичів 18:46 18:48
Попільня 19:53 19:55
Фастів-1 20:27 20:29
Боярка 21:13 21:14
Київ-Пас. 21:39

Розклад у зворотньому напрямку