Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 86 2/11, 10/11-8/12/2018 по парних (крім 18/11/2018), при двох непарних 28,30,2 25:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:24
Партизани 12:38 12:40
Якимівка 13:29 13:31
Мелітополь-Пас. 13:55 14:15
Запоріжжя-1 15:52 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:40
Верхівцеве 19:18 19:21
П'ятихатки 20:07 20:10
Зелена 20:59 21:01
Щаслива 21:13 21:15
Олександрія 21:37 21:39
Знам'янка-Пас. 22:20 22:25
Фундукліївка 23:14 23:16
Ім.тараса Шевченка 23:47 00:33
Городище 01:16 01:18
Корсунь 01:37 01:39
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:46 05:13
Бердичів 05:41 05:43
Чуднів-Волинськ. 06:16 06:18
Печанівка 06:39 06:41
Полонне 07:01 07:03
Шепетівка 07:36 07:40
Славута-1 08:03 08:05
Кривин 08:19 08:21
Острог 08:37 08:39
Здолбунів-Пас. 09:00 09:17
Рівне 09:32 09:40
Ківерці 10:46 10:48
Луцьк 11:05 11:28
Ківерці 11:47 12:09
Рожище 12:28 12:37
Голоби 13:04 13:06
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку