Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 127

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ковель 127 21,23/10/2018 22:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 15:17
Люботин 15:50 15:52
Полтава-Півд. 17:30 18:00
Нові Санжари 18:42 18:44
Ліщинівка 19:00 19:02
Кобеляки 19:20 19:22
Козельщина 19:44 19:46
Галещина 19:58 20:00
Кременчук-Пас. 20:39 21:09
Павлиш 21:48 21:50
Користівка 22:18 22:20
Знам'янка-Пас. 22:50 23:13
Ім.тараса Шевченка 00:28 00:33
Городище 01:16 01:18
Корсунь 01:37 01:39
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:51 05:13
Бердичів 05:41 05:43
Чуднів-Волинськ. 06:16 06:18
Печанівка 06:39 06:41
Полонне 07:01 07:03
Шепетівка 07:36 07:38
Славута-1 08:00 08:02
Кривин 08:15 08:17
Острог 08:34 08:36
Здолбунів-Пас. 08:58 09:30
Рівне 09:46 09:58
Ковель-Пас. 14:07