Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 128

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Харків 128 22,24,26/10/2018 23:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 12:10
Рівне 17:36 17:50
Здолбунів-Пас. 18:10 18:33
Острог 18:56 18:58
Кривин 19:14 19:16
Славута-1 19:30 19:32
Шепетівка 19:56 19:58
Полонне 20:32 20:34
Печанівка 20:57 20:59
Чуднів-Волинськ. 21:22 21:24
Бердичів 21:56 21:58
Козятин-1 22:25 22:54
Біла Церква 00:35 00:37
Миронівка 01:30 01:32
Корсунь 02:00 02:02
Городище 02:21 02:23
Ім.тараса Шевченка 03:03 03:08
Знам'янка-Пас. 04:20 04:43
Користівка 05:14 05:16
Павлиш 05:48 05:50
Кременчук-Пас. 06:23 06:53
Галещина 07:26 07:27
Козельщина 07:36 07:38
Кобеляки 07:56 07:58
Ліщинівка 08:14 08:16
Нові Санжари 08:32 08:34
Полтава-Півд. 09:09 09:29
Люботин 11:34 11:36
Харків-Пас. 12:09