Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 29

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 29 20/08-27/10/2018 щоденно 12:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:08
Бердичів 23:29 23:31
Чуднів-Волинськ. 23:59 00:01
Шепетівка 00:57 00:59
Львів 04:01 04:27
Воловець 07:10 07:12
Мукачево 08:05 08:09
Ужгород 09:20

Розклад у зворотньому напрямку