Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 32

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 32 5,13,19,27/10/2018 19:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рига-Пасажиєру 11:10
Єлгава 11:50 12:10
Шяуляй 13:24 13:27
Вільнюс-Пас. 15:48 15:53
Кяна 16:20 17:04
Гудогай 17:25 18:05
Сморгонь 18:36 18:38
Молодечно 19:08 19:14
Мінськ-Пас. 20:17 20:47
Жлобин-Пас. 23:32 23:39
Калинковичі 00:51 01:06
Словечно 01:57 02:33
Київ-Пас. 06:42

Розклад у зворотньому напрямку