Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 31 4,12,18,26/10/2018; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 13:42, потім митний і паспортний контроль! 18:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Словечно 18:02 18:37
Калинковичі 19:29 19:43
Жлобин-Пас. 20:49 20:53
Мінськ-Пас. 23:35 00:02
Молодечно 01:05 01:07
Сморгонь 01:36 01:38
Гудогай 02:06 02:46
Кяна 03:05 03:55
Вільнюс-Пас. 04:25 04:30
Шяуляй 06:48 06:51
Єлгава 08:07 08:30
Рига-Пасажиєру 09:06

Розклад у зворотньому напрямку