Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 794

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Київ 794 1/08-27/10/2018 щоденно 6:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 15:05
Здолбунів-Пас. 15:20 15:23
Острог 15:46 15:48
Кривин 16:03 16:05
Славута-1 16:18 16:20
Шепетівка 16:42 16:54
Полонне 17:25 17:27
Понінка 17:30 17:32
Миропіль 17:43 17:45
Печанівка 17:54 17:56
Чуднів-Волинськ. 18:15 18:17
Бердичів 18:45 18:47
Попільня 19:55 19:57
Фастів-1 20:27 20:29
Боярка 21:13 21:15
Київ-Пас. 21:39