Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") з 2/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 12:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:25
Миронівка 20:51 20:53
Корсунь 21:22 21:24
Цвіткове 21:56 21:58
Ім.тараса Шевченка 22:30 22:49
Долинська 01:04 01:07
Кривий Ріг-Головний 02:58 03:08
Апостолове 03:50 03:53
Чортомлик 04:46 04:48
Нікополь 05:15 05:30
Марганець 05:59 06:01
Дніпробуд-2 07:13 07:15
Запоріжжя-1 07:50