Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 25/03-27/10/2018 по непарних (крім 1-15/10/2018 ), при двох непарних 27,29,1 24:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 09:55
Голоби 10:28 10:31
Рожище 10:53 10:56
Ківерці 11:16 11:43
Луцьк 11:58 12:21
Ківерці 12:38 12:40
Рівне 13:32 13:39
Здолбунів-Пас. 13:53 14:08
Острог 14:31 14:33
Кривин 14:49 14:51
Славута-1 15:04 15:06
Шепетівка 15:28 15:32
Полонне 16:06 16:08
Печанівка 16:33 16:35
Чуднів-Волинськ. 17:01 17:03
Бердичів 17:40 17:42
Козятин-1 18:12 18:45
Біла Церква 20:39 20:41
Миронівка 21:36 21:38
Корсунь 22:06 22:08
Городище 22:27 22:29
Ім.тараса Шевченка 23:09 23:24
Фундукліївка 23:55 23:57
Знам'янка-Пас. 00:40 00:45
Олександрія 01:21 01:23
П'ятихатки 02:40 02:42
Верхівцеве 03:16 03:18
Кам'янське-Пас. 03:52 03:54
Дніпро-Головний 04:30 05:03
Синельникове-1 05:51 05:53
Запоріжжя-1 06:48 06:54
Мелітополь-Пас. 08:41 09:03
Якимівка 09:30 09:32
Партизани 10:09 10:11
Новоолексіївка 10:25

Розклад у зворотньому напрямку