Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 298

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 298 11-24/09/2018 щоденно 12:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 20:21
Снігурівка 21:09 21:11
Березнегувате 21:53 21:55
Біла Криниця 22:22 22:24
Високопілля 23:07 23:09
Апостолове 23:43 00:05
Кривий Ріг-Головний 00:45 00:55
Долинська 02:41 02:44
Ім.тараса Шевченка 05:06 05:21
Миронівка 06:45 06:47
Трипілля-Дніпр. 07:34 07:45
Київ-Пас. 08:42

Розклад у зворотньому напрямку