Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 62

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Москва 62 з 26/03/2018 по парних (крім 2-16/10/2018), при двох непарних 28,30,2 24:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 11:08
Новий Буг 12:33 12:35
Казанка 13:10 13:12
Долинська 13:51 14:11
Знам'янка-Пас. 15:33 16:04
Фундукліївка 16:50 16:52
Кам'янка 17:07 17:09
Ім.тараса Шевченка 17:30 17:54
Черкаси 18:30 18:35
Золотоноша-1 19:10 19:12
Драбове-Барятинське 19:48 19:50
Гребінка 20:12 20:32
Пирятин 20:50 20:52
Прилуки 21:36 21:39
Ічня 22:24 22:26
Бахмач-Пас. 23:28 23:48
Конотоп-Пас. 00:12 00:26
Терещенська 01:25 01:27
Хутір-Михайлівський 02:06 02:14
Зернове 02:33 03:23
Брянськ-Орловськ 04:53 05:43
Москва-Київська 11:12