Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 770

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кам'янець-Подільський Київ 770 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") 28/03-30/10/2021 щоденно 8:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кам'янець-Подільський 00:55
Дунаївці 02:00 02:02
Ярмолинці 02:19 02:24
Гречани 03:10 03:32
Хмельницький 03:42 03:47
Жмеринка-Пас. 05:13 05:33
Вінниця 06:13 06:18
Козятин-1 07:04 07:06
Київ-Пас. 09:20