Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 242

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 242 8-30/09/2021 по парних, крім 14,16/09/2021 15:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 23:37
Вознесенськ 02:27 02:30
Южноукраїнська 03:05 03:07
Помічна 03:56 03:58
Новоукраїнка 04:14 04:16
Плетений Ташлик 04:32 04:34
Кропивницький 05:06 05:09
Знам'янка-Пас. 05:56 06:16
Олександрія 06:55 06:57
Кам'янське-Пас. 09:09 09:11
Дніпро-Головний 09:43 10:03
Синельникове-2 10:44 10:46
Павлоград-1 11:32 11:34
Варварівка 11:52 11:54
Лозова-Пас. 12:36 12:38
Краснопавлівка 13:05 13:07
Лихачове 13:33 13:35
Харків-Пас. 14:59