Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 60

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 60 ("ЧАЙКА") 1/09-29/10/2021 по непарних 13:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:21
Одеса-Східна 19:48 19:50
Вознесенськ 22:18 22:21
Южноукраїнська 22:52 22:54
Помічна 23:41 23:45
Новоукраїнка 00:01 00:03
Кропивницький 01:00 01:12
Знам'янка-Пас. 02:04 02:25
Користівка 02:55 02:57
Павлиш 03:27 03:29
Кременчук-Пас. 03:57 04:20
Полтава-Півд. 06:03 06:23
Коломак 07:12 07:14
Люботин 08:02 08:04
Харків-Пас. 08:34