Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 58

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 58 з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 15:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 18:14
Рожище 19:12 19:15
Ківерці 19:30 19:53
Луцьк 20:10 20:33
Ківерці 20:50 20:52
Рівне 21:47 21:54
Здолбунів-Пас. 22:08 22:20
Кривин 22:56 22:58
Славута-1 23:11 23:13
Шепетівка 23:35 23:37
Полонне 00:09 00:11
Бердичів 01:20 01:22
Козятин-1 01:48 02:16
Калинівка-1 02:54 02:56
Вінниця 03:16 03:21
Жмеринка-Пас. 04:05 04:15
Вапнярка 05:27 05:29
Рудниця 05:56 05:58
Кодима 06:16 06:18
Слобідка 06:47 06:49
Подільськ 07:12 07:32
Роздільна-1 09:05 09:07
Одеса-Головна 10:08

Розклад у зворотньому напрямку