Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 129

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Кременчук 129 2/02-26/03/2021 по парних 17:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:45 20:05
Красне 20:45 20:47
Шепетівка 23:44 23:59
Київ-Пас. 04:00 04:20
Дарниця 04:41 04:43
Бориспіль 05:00 05:11
Гребінка 06:24 06:26
Лубни 07:01 07:03
Ромодан 07:38 08:11
Хорол 08:37 08:39
Веселий Поділ 08:59 09:01
Глобине 09:29 09:32
Кременчук-Пас. 10:15

Розклад у зворотньому напрямку