Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 130

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кременчук Івано-Франківськ 130 1/02-27/03/2021 по непарних 17:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кременчук-Пас. 15:30
Глобине 16:15 16:17
Веселий Поділ 16:41 16:43
Хорол 17:08 17:11
Ромодан 17:41 18:18
Лубни 18:51 18:53
Гребінка 19:26 19:29
Бориспіль 20:50 20:52
Дарниця 21:11 21:13
Київ-Пас. 21:33 22:03
Шепетівка 02:19 02:34
Красне 05:28 05:30
Львів 06:15 06:35
Ходорів 07:40 07:42
Галич 08:23 08:27
Івано-Франківськ 08:56

Розклад у зворотньому напрямку