Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 12010

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варшава Київ 12010 7-12/11, 15/11-11/12/2021 щоденно 17:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варшава Заходня 16:57
Варшава Центральна 17:03 17:25
Варшава-Всходня 17:31 17:37
Пілава 18:28 18:30
Деблін 18:58 19:00
Пулави Място 19:13 19:15
Налєнчув 19:28 19:30
Люблін-Західний 19:44 19:46
Люблін 19:52 20:12
Свидник Място 20:22 20:24
Травники 20:40 20:42
Рейовець 20:54 20:56
Хелм Място 21:09 21:11
Хелм 21:14 21:16
Київ-Пас. 11:00

Розклад у зворотньому напрямку