Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 67

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Варшава 67 6/11-10/12/2021 щоденно; будьте уважні, двері вагонів зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 15:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:13
Хелм 05:30 05:31
Хелм Място 05:34 05:35
Рейовець 05:49 05:50
Травники 06:02 06:03
Свидник Място 06:19 06:20
Люблін 06:30 06:50
Люблін-Західний 06:57 06:58
Налєнчув 07:15 07:17
Пулави Място 07:30 07:31
Деблін 07:44 07:45
Пілава 08:12 08:15
Варшава-Всходня 09:13

Розклад у зворотньому напрямку