Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Маріуполь 70 22-30/11, 2-5/12/2021 щоденно 29:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 01:12
Підзамче 01:23 01:25
Злочів 02:18 02:20
Тернопіль-Пас. 03:15 03:20
Підволочиськ 04:07 04:09
Волочиськ 04:19 04:21
Хмельницький 05:15 05:20
Деражня 05:55 05:57
Жмеринка-Пас. 07:13 07:33
Вінниця 08:15 08:20
Калинівка-1 08:39 08:41
Козятин-1 09:25 09:27
Біла Церква 11:18 11:20
Миронівка 12:18 12:20
Корсунь 12:55 12:57
Городище 13:18 13:20
Цвіткове 13:38 13:40
Ім.тараса Шевченка 14:13 14:28
Фундукліївка 15:03 15:05
Знам'янка-Пас. 15:53 16:12
Олександрія 16:53 16:55
П'ятихатки 18:12 18:14
Верхівцеве 18:51 18:53
Кам'янське-Пас. 19:22 19:24
Дніпро-Головний 20:02 20:22
Синельникове-1 21:18 21:36
Запоріжжя-1 22:37 22:41
Пришиб 23:38 23:40
Молочанськ 01:07 01:09
Великий Токмак 01:21 01:23
Верхній Токмак-2 02:07 02:10
Комиш-Зоря 02:52 02:55
Розівка 03:26 03:28
Волноваха 04:49 05:09
Маріуполь 06:50