Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 807

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Коломия 807 30/09-28/10/2021 по четвергах 3:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 09:59
Стрий 11:00 11:02
Моршин 11:17 11:18
Болехів 11:27 11:28
Долина 11:40 11:41
Рожнятів 12:08 12:09
Калуш 12:21 12:23
Івано-Франківськ 13:07 13:12
Коломия 13:52