Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 113

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чоп 113 з 19/09/2021 щоденно 16:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:11
Фастів-1 18:12 18:14
Бердичів 20:02 20:04
Чуднів-Волинський 20:32 20:34
Печанівка 20:53 20:55
Полонне 21:14 21:16
Шепетівка 21:49 21:51
Славута-1 22:12 22:14
Кривин 22:28 22:30
Острог 22:47 22:49
Здолбунів-Пас. 23:11 23:44
Дубно 00:19 00:21
Радивилів 00:56 00:58
Броди 01:08 01:10
Львів 02:18 02:42
Самбір 03:55 04:00
Турка 05:14 05:16
Сянки 05:51 05:53
Великий Березний 07:40 07:42
Перечин 08:08 08:10
Ужгород 08:38 08:54
Чоп-Пас. 09:23

Розклад у зворотньому напрямку