Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 114

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чоп Київ 114 з 20/09/2021 щоденно 15:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чоп-Пас. 18:51
Ужгород 19:15 19:23
Перечин 19:46 19:48
Великий Березний 20:12 20:14
Сянки 21:52 21:54
Турка 22:28 22:30
Самбір 23:48 23:50
Львів 01:05 01:48
Броди 03:00 03:02
Радивилів 03:12 03:14
Дубно 03:48 03:50
Здолбунів-Пас. 04:23 05:06
Острог 05:33 05:44
Кривин 05:59 06:01
Славута-1 06:12 06:14
Шепетівка 06:32 06:34
Полонне 07:07 07:09
Печанівка 07:31 07:33
Чуднів-Волинський 07:52 07:54
Бердичів 08:22 08:24
Фастів-1 09:49 09:51
Київ-Пас. 10:44

Розклад у зворотньому напрямку