Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 244

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів Київ 244 1/11/2021 15:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 18:20
Кваси 18:50 18:52
Ясіня 19:07 19:11
Ворохта 19:50 19:55
Татарів 20:09 20:11
Яремче 20:38 20:43
Делятин 20:57 21:00
Івано-Франківськ 22:12 22:36
Львів 00:58 01:28
Шепетівка 05:13 05:28
Київ-Пас. 09:55