Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 712 (ІНТЕРСІТІ+) 1-13/11/2021 щоденно 7:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 16:18
Дружківка 16:29 16:30
Краматорськ 16:37 16:39
Слов'янськ 16:49 16:51
Лозова-Пас. 17:48 17:50
Красноград 18:39 18:40
Полтава-Київська 19:42 19:44
Миргород 20:47 20:49
Дарниця 23:02 23:04
Київ-Пас. 23:22

Розклад у зворотньому напрямку