Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Хмельницький 138 ("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ") 2-18/11/2021 по парних 20:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 15:10
Рубіжне 15:28 15:33
Кремінне 15:50 15:52
Кабанне 16:11 16:13
Сватове 16:37 16:39
Куземівка 17:07 17:09
Кислівка 17:27 17:32
Куп'янськ-Вузл. 17:55 18:17
Шевченкове-Півд. 18:54 18:56
Гракове 19:17 19:19
Чугуїв 19:37 19:39
Харків-Пас. 20:35 21:14
Люботин 21:47 21:49
Полтава-Київська 23:42 00:02
Решетилівка 00:34 00:36
Гоголеве 01:14 01:16
Миргород 01:34 01:36
Ромодан 02:06 02:07
Лубни 02:35 02:37
Гребінка 03:12 03:15
Дарниця 04:45 04:47
Київ-Пас. 05:05 05:38
Фастів-1 06:35 06:37
Козятин-1 07:54 07:56
Вінниця 08:53 09:18
Гнівань 09:42 09:44
Хмельницький 11:19

Розклад у зворотньому напрямку