Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Харків 82 ("ХАРКІВ") 12/12/2021-26/05/2022, з 14/09/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4; 27/05-13/09/2022 щоденно 7:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 22:43
Якимівка 23:40 23:42
Мелітополь-Пас. 00:05 00:10
Запоріжжя-1 01:39 01:44
Синельникове-1 02:38 02:40
Павлоград-1 03:12 03:14
Лозова-Пас. 04:14 04:16
Лихачове 04:57 04:59
Харків-Пас. 06:14

Розклад у зворотньому напрямку