Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 784

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 784 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/10/2021 щоденно 4:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 04:13
Терещенська 04:26 04:28
Кролевець 04:47 04:49
Конотоп-Пас. 05:21 05:23
Бахмач-Пас. 05:47 06:07
Ніжин 06:58 07:00
Дарниця 08:16 08:18
Видубичі 08:28 08:30
Київ-Пас. 08:40

Розклад у зворотньому напрямку