Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Новоолексіївка 81 ("ХАРКІВ") 13/12/2021-25/05/2022, з 13/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 26/05-12/09/2022 щоденно 7:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 22:01
Лихачове 23:10 23:12
Лозова-Пас. 23:56 23:58
Павлоград-1 00:50 00:52
Синельникове-1 01:33 01:35
Запоріжжя-1 02:29 02:34
Мелітополь-Пас. 04:12 04:17
Якимівка 04:40 04:42
Новоолексіївка 05:25

Розклад у зворотньому напрямку