Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 цілий рік по непарних та 31/10/2022 (крім 1/11/2022), при двох непарних 29,1,3 24:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:14
Рожище 11:13 11:15
Ківерці 11:32 11:54
Луцьк 12:10 12:33
Ківерці 12:49 12:51
Рівне 13:42 13:49
Здолбунів-Пас. 14:03 14:15
Острог 14:40 14:42
Кривин 14:59 15:01
Славута-1 15:15 15:17
Шепетівка 15:40 15:42
Полонне 16:15 16:17
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинський 17:09 17:11
Бердичів 17:41 17:43
Козятин-1 18:10 18:30
Біла Церква 20:31 20:33
Миронівка 21:29 21:31
Корсунь 22:03 22:05
Цвіткове 22:42 22:44
Ім.тараса Шевченка 23:17 00:27
Знам'янка-Пас. 01:47 01:52
Олександрія 02:34 02:36
П'ятихатки 03:54 03:56
Верхівцеве 04:28 04:30
Кам'янське-Пас. 04:58 05:00
Дніпро-Головний 05:37 05:57
Синельникове-1 07:00 07:02
Запоріжжя-1 07:54 07:59
Мелітополь-Пас. 09:46 09:51
Якимівка 10:15 10:17
Партизани 10:50 10:52
Новоолексіївка 11:05

Розклад у зворотньому напрямку