Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 81 ("ДЕСНА") до 16/02/2022 щоденно 15:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:30
Козятин-1 20:44 20:46
Вінниця 21:41 21:45
Деражня 23:13 23:15
Хмельницький 23:46 23:51
Волочиськ 00:45 00:47
Підволочиськ 00:56 00:58
Тернопіль-Пас. 01:43 01:48
Львів 03:43 04:09
Стрий 05:12 05:30
Сколе 06:02 06:04
Славське 06:37 06:39
Лавочне 06:52 07:01
Воловець 07:37 07:47
Свалява 08:17 08:22
Карпати 08:32 08:33
Мукачево 08:48 08:53
Батьово-Пас. 09:22 09:24
Ужгород 10:08

Розклад у зворотньому напрямку