Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 58

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ковель 58 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:09
Роздільна-1 19:12 19:14
Подільськ 20:49 21:04
Слобідка 21:31 21:33
Кодима 22:00 22:02
Рудниця 22:24 22:26
Вапнярка 22:57 22:59
Жмеринка-Пас. 00:02 00:07
Вінниця 00:49 00:54
Калинівка-1 01:13 01:15
Козятин-1 01:53 02:15
Бердичів 02:41 02:43
Полонне 03:52 03:54
Шепетівка 04:31 05:00
Славута-1 05:21 05:23
Кривин 05:36 05:38
Здолбунів-Пас. 06:15 06:29
Рівне 06:43 06:48
Ківерці 07:48 07:50
Луцьк 08:06 08:30
Ківерці 08:50 09:15
Рожище 09:30 09:32
Ковель-Пас. 10:50

Розклад у зворотньому напрямку