Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 786

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 786 з 31/10/2021 щоденно 4:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 12:12
Терещенська 12:25 12:27
Кролевець 12:46 12:48
Конотоп-Пас. 13:21 13:23
Бахмач-Пас. 13:45 13:47
Бахмач-Київ. 13:51 13:53
Плиски 14:13 14:15
Ніжин 14:44 14:46
Дарниця 15:51 15:53
Видубичі 16:03 16:05
Київ-Пас. 16:15

Розклад у зворотньому напрямку