Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 116 ("МАЯК") з 31/10/2021 щоденно 16:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 18:28
Нельгівка 19:28 19:30
Верхній Токмак-1 19:55 19:57
Синя Гора 20:13 20:15
Кирилівка 20:25 20:27
Пологи 20:51 21:26
Оріхівська 22:10 22:12
Запоріжжя-1 23:25 23:55
Синельникове-1 00:46 00:48
Дніпро-Головний 01:35 02:27
Кам'янське-Пас. 03:02 03:04
Верхівцеве 03:34 03:36
П'ятихатки 04:22 04:24
Олександрія 05:40 05:42
Знам'янка-Пас. 06:22 06:27
Кам'янка 07:27 07:29
Ім.тараса Шевченка 07:50 07:53
Цвіткове 08:26 08:28
Миронівка 09:33 09:35
Київ-Пас. 11:04

Розклад у зворотньому напрямку