Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 81 ("ДЕСНА") до 17/02/2022 щоденно 14:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:32
Батьово-Пас. 17:16 17:18
Мукачево 17:56 18:02
Карпати 18:19 18:20
Свалява 18:30 18:35
Воловець 19:06 19:16
Лавочне 19:47 19:57
Славське 20:09 20:11
Сколе 20:39 20:41
Стрий 21:11 21:13
Львів 22:15 22:35
Тернопіль-Пас. 00:33 00:37
Підволочиськ 01:23 01:25
Волочиськ 01:34 01:36
Хмельницький 02:25 02:28
Деражня 02:56 02:58
Вінниця 04:23 04:26
Козятин-1 05:16 05:18
Київ-Пас. 07:25

Розклад у зворотньому напрямку