Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 81 ("ДЕСНА") з 31/10/2021 щоденно 14:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:35
Батьово-Пас. 17:21 17:23
Мукачево 17:59 18:05
Карпати 18:22 18:23
Свалява 18:31 18:34
Воловець 19:06 19:16
Славське 20:13 20:16
Сколе 20:44 20:46
Стрий 21:16 21:20
Львів 22:25 22:53
Тернопіль-Пас. 00:41 00:45
Підволочиськ 01:31 01:33
Хмельницький 02:27 02:30
Вінниця 04:19 04:24
Козятин-1 05:12 05:14
Київ-Пас. 07:27

Розклад у зворотньому напрямку