Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Хмельницький 138 ("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ") 1-31/01/04/05/08/2022, з 1/11/2022 по непарних; 2-30/02/03/06/07/09/10/2022 по парних (крім 22,24/03/2022) 20:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 15:10
Рубіжне 15:28 15:33
Кремінне 15:50 15:52
Кабанне 16:11 16:13
Сватове 16:37 16:39
Куземівка 17:07 17:09
Кислівка 17:27 17:32
Куп'янськ-Вузл. 17:55 18:17
Шевченкове-Півд. 18:54 18:56
Гракове 19:17 19:19
Чугуїв 19:37 19:39
Харків-Пас. 20:35 21:26
Люботин 21:56 21:58
Полтава-Київська 23:44 00:04
Решетилівка 00:34 00:36
Гоголеве 01:15 01:17
Миргород 01:37 01:39
Ромодан 02:04 02:05
Лубни 02:33 02:35
Гребінка 03:12 03:15
Дарниця 04:45 04:47
Київ-Пас. 05:05 05:38
Фастів-1 06:30 06:32
Козятин-1 08:04 08:06
Вінниця 09:01 09:16
Гнівань 09:38 09:40
Браїлів 09:55 09:57
Хмельницький 11:21

Розклад у зворотньому напрямку