Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 96

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Черкаси 96 ("ТЯСМИН") 1/11/2021; 4/11-10/12/2021 по парних 15:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:54
Красне 15:38 15:40
Злочів 16:02 16:04
Тернопіль-Пас. 16:58 17:03
Підволочиськ 17:51 17:53
Волочиськ 18:03 18:05
Хмельницький 18:59 19:16
Деражня 19:48 19:50
Жмеринка-Пас. 20:48 21:12
Вапнярка 22:18 22:38
Кирнасівка 23:04 23:06
Ладижин 23:29 23:37
Губник 23:58 00:01
Зятківці 00:15 00:17
Кублич 00:37 00:39
Христинівка 01:18 01:28
Поташ 01:59 02:04
Тальне 02:47 02:50
Звенигородка 03:21 03:24
Багачеве 03:33 03:36
Шпола 04:07 04:10
Ім.тараса Шевченка 05:09 05:48
Черкаси 06:35

Розклад у зворотньому напрямку