Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 21

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Трускавець 21 цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 18:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:15
Тростянець-Смородине 22:10 22:12
Суми 23:02 23:05
Ворожба 23:47 00:07
Конотоп-Пас. 01:10 01:12
Київ-Пас. 03:42 04:02
Вінниця 06:51 06:54
Хмельницький 08:36 08:38
Тернопіль-Пас. 10:14 10:19
Львів 12:08 12:28
Дрогобич 13:52 14:16
Трускавець 14:33

Розклад у зворотньому напрямку