Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Авдіївка 136 ("МАЯК") з 31/10/2021 щоденно 13:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:01
Миронівка 21:18 21:20
Цвіткове 22:30 22:32
Ім.тараса Шевченка 23:01 23:03
Кам'янка 23:23 23:25
Знам'янка-Пас. 00:24 00:26
Олександрія 01:06 01:08
П'ятихатки 02:25 02:27
Верхівцеве 02:59 03:01
Кам'янське-Пас. 03:27 03:29
Дніпро-Головний 04:01 04:51
Синельникове-2 05:30 05:32
Чаплине 06:30 06:32
Просяна Ім.приклонського В.в. 06:44 06:46
Межова 07:11 07:13
Покровськ 07:46 07:56
Очеретине 08:46 08:48
Авдіївка 09:10

Розклад у зворотньому напрямку