Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 880

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Волинський Славутич 880 з 31/10/2021 по неділях 4:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Волинський 11:45
Караваєві Дачі 11:50 11:51
Північна 11:56 12:06
Київ-Деміївський 12:14 12:15
Видубичі 12:18 12:20
Дарниця 12:30 12:37
Бровари 12:50 12:51
Бобровиця 13:25 13:26
Носівка 13:46 13:47
Ніжин 14:04 14:08
Вертіївка 14:30 14:34
Ім.бориса Олійника 14:57 14:58
Чернігів 15:30 15:40
Жукотки 16:04 16:05
Малійки 16:15 16:16
Славутич 16:30

Розклад у зворотньому напрямку