Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 84 з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 17:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 18:58
Волноваха 20:18 20:38
Хлібодарівка 21:02 21:04
Зачатівська 21:24 21:25
Розівка 21:43 21:44
Комиш-Зоря 22:11 22:13
Великий Токмак 23:40 23:42
Молочанськ 23:57 23:59
Федорівка 00:45 01:05
Запоріжжя-1 02:09 02:14
Синельникове-1 03:10 03:12
Дніпро-Головний 04:03 04:26
Кам'янське-Пас. 04:59 05:01
Вільногірськ 05:43 05:45
П'ятихатки 06:09 06:11
Олександрія 07:24 07:26
Знам'янка-Пас. 08:04 08:07
Ім.тараса Шевченка 09:24 09:43
Цвіткове 10:14 10:16
Корсунь 10:48 10:50
Миронівка 11:21 11:25
Київ-Пас. 12:39

Розклад у зворотньому напрямку