Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 12/12/2021-26/03/2022, 1/11, з 4/11/2022 по парних, при двох непарних 30,2; 29/03-27/05, 11/09-29/10/2022 по непарних, при двох непарних 31,3; 28/05-10/09/2022 щоденно 23:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 13:08
Партизани 13:22 13:24
Якимівка 14:09 14:11
Мелітополь-Пас. 14:33 14:38
Запоріжжя-1 16:00 16:05
Синельникове-1 16:59 17:01
Дніпро-Головний 17:49 18:09
Кам'янське-Пас. 18:45 18:47
Верхівцеве 19:20 19:22
П'ятихатки 20:09 20:25
Олександрія 21:50 21:52
Знам'янка-Пас. 22:33 22:37
Ім.тараса Шевченка 23:50 00:24
Цвіткове 00:50 00:52
Корсунь 01:24 01:26
Миронівка 01:58 02:00
Біла Церква 02:53 02:55
Козятин-1 04:41 04:43
Вінниця 05:41 05:46
Жмеринка-Пас. 06:31 06:51
Хмельницький 08:27 08:46
Підволочиськ 09:44 09:52
Тернопіль-Пас. 10:41 10:46
Злочів 11:43 11:45
Красне 12:09 12:11
Львів 12:54

Розклад у зворотньому напрямку