Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 13/12/2021-25/03/2022, 31/10, з 3/11/2022 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/03-26/05, 10/09-28/10/2022 по парних, при двох непарних 30,2; 27/05-9/09/2022 щоденно 24:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 10:55
Красне 11:39 11:41
Злочів 12:04 12:06
Тернопіль-Пас. 13:03 13:10
Підволочиськ 14:00 14:02
Хмельницький 15:02 15:07
Жмеринка-Пас. 16:36 16:56
Вінниця 17:38 17:43
Козятин-1 18:43 18:45
Біла Церква 20:45 20:47
Миронівка 21:49 21:51
Корсунь 22:23 22:25
Цвіткове 23:00 23:02
Ім.тараса Шевченка 23:37 00:27
Знам'янка-Пас. 01:47 01:52
Олександрія 02:34 02:36
П'ятихатки 03:54 03:56
Верхівцеве 04:28 04:30
Кам'янське-Пас. 04:58 05:00
Дніпро-Головний 05:37 05:57
Синельникове-1 07:00 07:02
Запоріжжя-1 07:54 07:59
Мелітополь-Пас. 09:46 09:51
Якимівка 10:15 10:17
Партизани 10:50 10:52
Новоолексіївка 11:05

Розклад у зворотньому напрямку